fich logo
UA
RU
EN
DE

FAQ

Важлива інформація та відповіді на поширені питання.

01
Чи безпечніший fich від звичайних сигарет?
В електронній системі доставки нікотину fich відсутній процес окислення (горіння) тютюну. Коли ти використовуєш fich, то уникаєш потрапляння смол до легень, на відміну від звичайних сигарет.
02
Чи можна використовувати fich, якщо мені немає 18 років?
Fich Labs є соціально-відповідальною компанією. Ми категорично забороняємо використання fich, якщо тобі не виповнилося 18 років.
03
Чи викликає звикання fich?
Кожен fich pod містить нікотин – речовину, що викликає сильну залежність. Не рекомендовано вживати некурцям.
04
Я чув, що у США люди помирали від електронних сигарет. Чи може загрожувати fich моєму здоров’ю?
У США електронні сигарети заправляли рідинами невідомого походження, що містили наркотичні речовини. fich pods є цілком безпечним продуктом, що містить нікотин. Наш продукт сертифіковано згідно з європейськими стандартами, він не містить підсолоджувачів, пулегону, вітаміну-E-ацетату, які були причиною захворювань легень, виявлених у США.
05
Як надовго вистачає акумулятора fich device?
Акумуляторна батарея fich device ємністю 250 мАг розрахована для використання приблизно на 1,5 fich pods.
06
На скільки затяжок вистачає fich pod?
Один fich pod містить 0,8 мл рідини, що відповідає приблизно 220 затяжкам або одній пачці сигарет.
07
Що входить до складу fich pod?
Пропіленгліколь та рослинний гліцерин найвищого ступеню очистки (до 99,5%) у пропорції 30/60. Бензойна кислота Входить до складу тютюну. Використовуємо її для того, щоб зробити відчуття від споживання нікотину якомога ближчими до звичайної сигарети, але в той же час якомога безпечнішими. Нікотин Стимулятор, який у розвинених країнах (США, Німеччина) використовують для профілактики та лікування таких хвороб, як синдром Альцгеймера та Паркінсона. Нікотин викликає залежність, тому до fich pods входить лише німецький медичний нікотин найвищої якості. Рекомендуємо використовувати не більше двох fich pods на день. Ароматизатори Ароматизатори, що входять до складу fich pods, за своїм хімічним складом підібрані та протестовані спеціально для використання у електронній системі доставки нікотину fich. Смакові поєднання створені експертами з вейпінгу у Німеччині.
08
Чи сертифікований fich?
fich device сертифікований відповідно до українських та міжнародних стандартів: CE, RoHS, FCC. Рідина, яка використовується у fich pods не містить підсолоджувачів, пулегону, вітаміну-E-ацетату та сертифікована в Німеччині.
09
Що входить до комплектації пачки fich device?
fich device пачка містить: - 1 пристрій; - 1 USB type-C кабель для зарядки; - інструкція з використання.
10
Скільки діє гарантія на пристрій?
Гарантія на fich device – 1 рік на виробничий брак.
Поширені питання

Привіт!

Наш сайт для тих, хто вейпить або споживає інші нікотиновмісні продукти.

Це про тебе? А 18 тобі вже є?

Так
Фак

Цей сайт використовує файли cookies
Ми використовуємо файли сookies, щоб покращувати твій досвід взаємодії з сайтом, показувати релевантну рекламу та аналізувати наш трафік. Користуючись цим вебсайтом, ти підтверджуєш свою згоду на використання нами сookies.